Smo šli na košarko. Prišel je tudi VDC in smo navijali. Oblekla sem sem si dres in sem metala žogo na koš. Postavili smo se v vrsto eden zraven drugega in smo metali žoge. Potem je imel VDC tekmo. Navijali smo za VDC.  Ko je bilo konec smo se preoblekli v garderobi in šli na kosilo v šolo.

Šli smo v Modro dvorano. Oblekli smo si drese in smo metali žogo na koš. Punce so plesale. Zelo mi je bilo všeč. Igrali smo košarko z VDC-jem. Bilo je polno otrok, prišli so tudi iz Vrhnike in šole. Bilo je veliko navijačev. Navijači so navijali in ploskali. Slikali smo se Sinišem. Dali smo mu vizitko.

Bil sem na tekmi. Gledal sem Evo in Ahmeta, ko sta igrala košarko. Bilo je lepo, ker so punce plesale. Mi smo pa navijali in ploskali. Sedeli smo na tribuni in navijali za košarkaše. Bilo je lepo, ker sem videl učitelja Leona, učiteljico Tino in ravnateljico.

Almedin Mujić