Na Igraj se z mano sem si pobarval lase. Bil sem lep. Tudi Samir je rekel, da sem lep na slikah. Slikali smo se z županom iz Ljubljane. Mi smo tudi plesali, tako, da smo pekli palačinke in ples gremo v šolo. Igrali smo se s palčki. Palčki so bili lepi in fajn. Smo se smejali in dajali petke. Fant mi je pomagal sestaviti veliko sestavljanko. Smo se sprehajali po Ljubljani, videli smo velik most. Tam je veliko restavracij. Lepo je bilo, ker smo se peljali z avtobusom. Drugo leto bom spet šel v Ljubljano.

Smo šli v Ljubljano z ONIS – om. Za malico smo imeli sendvič. Tam so bili palčki. S palčki smo se pogovarjali. Palčke sem prosila, da bi prišli k nam v šolo. En fant me je objel. Ime mu je bilo Uroš. V Ljubljani smo brali knjige. Usedli smo se na ležalnike in brali. Srečali smo Piko Nogavičko. Na rami je imela opico. Ahmet in Almedin sta si pobarvala lase z oranžno barvo. Plesali smo skupaj z otroci iz vrtca. Naredila sem rožico. Namazala sem lepilo in gor posula tak prah. Sezuli smo si čevlje. Metali smo tudi žogice in skakali po blazini. Dobili smo palačinke, ker smo zbrali štampiljke.