Danes smo imeli dan za zdravje. Naredili smo namaze. Rezala sem kumare. Šli smo na ONIS. V telovadnici smo metali obroče in z žlico nosili žogo. Na noge sem dala vrečo in sem skakala.  Ulegli smo se na hrbet, zaprli smo oči in smo poslušali muziko. Pogovarjali smo se o zdravju in naredili sestavljanko. Na sliki je bil fantek, ki teče. Na ONIS-u so spekli kruh in skuhali evrokrem. Bil je dober.

Olupil sem česen in čebulo. Naredili smo namaz.  Z žlico sem zmešal skuto, zelišča in kumare. Namaz smo dali v šalčke in ga nesli na ONIS. Šli smo v telovadnico, kjer smo telovadili skupaj z otroci. Nosili smo žoge, skakali v vrečki. Z Gregorjem sva skupaj nosila žogo. Ležali smo na tleh in poslušali glasbo. Kerstin je rekla naj zapremo oči in da moramo vdihniti in izdihniti. Nalepili smo sliko fantka, ki teče. Pomagal sem nesti mreže in žoge v kabinet.Vse smo pospravili.  Potem smo šli v učilnico. Tam smo jedli kruh in namaze. Potem smo se zahvalili in šli nazaj v šolo.