Sodelovali smo na 3. internih športnih igrah VDC, ki so 10. maja 2017 potekale v Idriji. Učenci PPVI so tekli na 100m in se odlično odrezali. Eva in Gregor sta osvojila 1. mesto, Ahmet pa 3. mesto. Učence so prišli spodbujati tudi učenci iz PŠ Zavratec.

Oblekel sem si majico s številko. Šli smo ven in poklicali so šola Idrija. Šli smo v Mejco. Gregor in jaz sva tekla. Tudi Eva je tekla. Vsi smo dobili medalje. Skupaj smo tudi peli in pojedli kosilo.

Šli smo v Mejco, tam smo tekli. Morala sem laufat do Špele. Bila sem taprva. Potem smo šli v delavnico, kjer smo dobili medalje. Medaljo mi je dal Valter Bonča. Prišli so tudi otroci iz Zavratca. So nas gledali in navijali za nas. Dobila sem novo prijateljico Jerco. Imela je lep ruzak. Tudi ravnateljica Ivica je prišla in mi čestitala.

Varstveno delovnemu centru Idrija se najlepše zahvaljujemo za povabilo.