Tudi letos so se učenci PPVI skupaj z uporabniki VDC Idrija in oskrbovanci Doma upokojencev udeležili inkluzivnega druženja, ki so ga pripravili na OŠ Cerkno. Po uvodnem kulturnem programu, so se učenci udeležili različnih delavnic.

Danes smo šli v Cerkno. Gledali smo predstavo. Punčke so plesale. Bila je predstava Zrcalce. V telovadnici smo se žogali  in metali na koš. Majda in Marta sta plesali s takimi velikimi cofi in trakovi. Potem smo šli k računalnikom, kjer sem pobarval snežaka in naredil voščilnico. Naredili smo dišavo. Na blago smo narisali drevesa in snežake. V vrečko smo dali volno in sivko. Sivka je kot čaj, diši. Ko sem bil že na avtobusu sem mahal otrokom. Fajn mi je bilo, ker sem se pogovarjal  z otroci.