V torek, 5.4.2016 smo kulturni dan posvetili knjigam. Tako smo z branjem knjig, poslušanjem pravljic, obiskom knjižnice in izdelavo knjige praznovali Mednarodni dan otroških knjig.

Bilo mi je všeč. Predstavili smo svoje  knjige. Jaz sem predstavila knjigo Vlomilci delajo poleti. Šli smo v šolsko knjižnico in si ogledali Andersenove knjige. V šoli smo brali Grdega račka in naredili  sestavljanke.

Simona Mlakar

Razstavili smo knjige.  Prinesel sem knjigo o ribici Suzani. Pobarvali smo sličice. Potem smo sličice razrezali. Potem smo jo spet sestavili. Barvali so Julija, Armin,  Simona, Anika, Marta in jaz.